SPRAWDŹ OFERTĘ

Wyjazdy zagraniczne i obozy narciarskie 2017

Już od blisko 20 lat firma GIM organizuje wyjazdy narciarskie. Początkowo były to obozy dla dzieci i młodzieży w polskich górach. Pierwszy zorganizowana grupa ćwiczyła jazdę na stoku bez wyciągu :) Od 2003 roku organizowane są coroczne wyjazdy zagraniczne na narty najczęściej w Alpy na terytorium Austrii lub Włoch. Aktualna oferta kierowana jest dla całych rodzin. Decydując się na wyjazd z Firmą GIM otrzymujecie Państwo nie tylko zakwaterowania w świetnych rodzinnych hotelach ale również stałą opiekę instruktorów na stoku oraz pilota wycieczki. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia miłej rodzinnej atmosfery wyjazdu.

Rodzinny wyjazd na narty

Szczególnie zapraszamy na wyjazd rodziny z dziećmi. Najmłodsi spędzają czas na stoku zawsze w towarzystwie opiekuna instruktora więc rodzice mogą szusować własnym tempem mając pewność, że dzieci są pod odpowiednią opieką. Staramy się zapewnić rozrywkę dla Państwa pociech również po godzinach spędzonych na stoku. Do dyspozycji dzieci są liczne gry planszowe oraz organizowane są dla nich wyjścia z opiekunem na basen. Dbamy o to, aby w trakcie rodzinnego wyjazdu narciarskiego rodzice też mieli chwilę dla siebie.

Wyjazd zagraniczny na narty z Bydgoszczy, Torunia, województwa kujawsko-pomorskiego i nie tylko

Chociaż biuro Firmy GIM mieści się w Toruniu na nasze wyjazdy zapraszamy klientów z całej Polski i nie tylko :) Wyjazdy autokarowe ruszają z zachodniej części Torunia zapewniając łatwy dojazd dla sąsiadów z Bydgoszczy. Z tego powodu nasza oferta najatrakcyjniejsza jest dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. W miarę możliwości planujemy tak trasę autokarem aby po drodze zatrzymać się w najdogodniejszych, dla klientów z innych województw, miejscach w celu "zebrania" ich po drodze. Problemy logistyczne zawsze rozwiązywane są indywidualnie, staramy się znaleźć złoty środek.

Narty w Austrii

Prowadzimy ścisłą współpracę z hotelami: Simmerlwirt i Alpenland w dolinie Wildschönau oraz Sonnhof w dolinie Rauris. Dzięki temu organizujemy coroczne obozy narciarskie dla grup zorganizowanych i jesteśmy w stanie pomóc Państwu w organizacji indywidualnych wyjazdów na narty zapewniając dodatkowe rabaty (po indywidualnym kontakcie mailowym).

Dolina Alpbachtal Wildschönau

Sprawdź interaktywną mapę

Na dolinę Alpbachtal Wildschönau składa się ponad 100 kilometrów świetnie przygotowanych tras narciarskich z ponad 45 wyciągami - jest to aktualnie jeden z 10 najlepszych regionów narciarskich z 87 regionów w Tyrolu. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego swoich umiejętności i nastroju. Od tak zwanej „oślej łączce” dla początkujących, przez rekreacyjne szerokie stoki dla tych co chcą podziwiać wspaniałe widoki i pokręcić długie skręty, po rekomendowane przez FIS zawodnicze trasy dla najbardziej zaawansowanych.

Dolina Rauris

Sprawdź mapę PDF

Dolina Rauris jest mniejszym ośrodkiem narciarskim, za to bardziej przytulnym ze wspaniałą swojską atmosferą. Zasłużenie cieszy się opinia najpiękniejszej doliny w Alpach. Do dyspozycji narciarzy jest ponad 30 km tras narciarskich. Ośrodek posiada niecałe 10 wyciągów. Ich łączna przepustowość wynosi w granicach 9 000 osób/godz. Najdłuższy zjazd to Wetterkreuz mierzy 10 km, a różnica poziomów wynosi 1250 m. Najtrudniejszy zjazd biegnie z Heimalm do Rauris, ma 4 km, z 450 m różnicą poziomów.

Narty we Włoszech

Prowadzimy ścisłą współpracę z hotelami: Cevedale w dolinie Val di Pejo oraz Oriental w dolinie Valchiavenna. Dzięki temu organizujemy coroczne obozy narciarskie dla grup zorganizowanych i jesteśmy w stanie pomóc Państwu w organizacji indywidualnych wyjazdów na narty zapewniając dodatkowe rabaty (po indywidualnym kontakcie mailowym).

Dolina Valchiavenna oferuje nowoczesny system 12 wyciągów na który składa się podziemna kolejka „Sky Express”, która w pięć minut wywozi narciarzy na wysokość 1720 m n.p.m., dwie gondolki oraz dziesięć wyciągów krzesełkowych, na długości prawie 50 km doskonale przygotowanych i utrzymanych tras narciarskich. Najciekawszą trasą jest trasa Canalone, prowadząca ze szczytu Pizzo Groppera 2948 m n.p.m., jest to tak zwana trasa dziewicza (będąca poza klasyfikacją) przeznaczona dla bardzo zaawansowanych narciarzy, wymagająca dużych umiejętności technicznych. W regionie znajduje się również snow park dla amatorów free styleu. Dla narciarzy przygotowanych jest 14 niebieskich tras, 17 czerwonych oraz jedna czarna. Na terenie całego regionu obowiązuje jeden ski pass. Dojazd do kolejki „Sky Express” zapewnia darmowy hotelowy ski bus.

Dolina Val di Pejo

Pobierz mapę PDF

Val di Pejo to najstarszy ośrodek narciarski doliny Val di Sole. Położony jest w centrum Parku Narodowego Stelvio. Posiada niecałe 18 km świetnie przygotowanych tras narciarskich. Największą atrakcją jest nowa kolejka gondolowa wynosząca narciarzy na wysokość 3000 m n.p.m. Region należy do systemu Superskirama Adamello- Brenta. Ponadto w niedalekiej odległości narciarze mogą znaleźć liczne ośrodki narciarskie Doliny Słońca, takie jak Marilleva, Folgarida i Madonna di Campiglio.

Dolina Folgarida-Marilleva

Sprawdź interaktywną mapę

Połączona dolina Folgarida-Marilleva to ponad 45 km zróżnicowanych tras narciarskich z ponad 25 nowoczesnymi wyciągami. Sztuczne naśnieżanie zapewnia wspaniałe warunki do jazdy w każdych warunkach pogodowych, nawet niejednokrotnie w słoneczne dni z +15 stopni Celsiusza!

Dolina Madonna di Campiglio

Sprawdź interaktywną mapę

Region Madonna di Campiglio to położony na wysokości 1550 m najsłynniejszy ośrodek narciarski we Włoszech. Umiejscowiony w malowniczym dorzeczu pomiędzy grupą Dolomitów Brenta's i lodowców na Adamello i Presanelli. Na region składa się ponad 70 km tras narciarskich o najwyższym na świecie poziomie przygotowana, wyposażonych w różnych 20 wyciągów.

Wszystkie wyżej wymienione doliny składają się razem na Val di Sole (Dolinę Słońca) - mekkę europejskiego narciarstwa. Ponad 150 km wspaniałych słonecznych tras, wspaniała infrastruktura noclegowa, żywieniowa oraz co najważniejsze narciarska.

Austria hotel Alpendland Austria hotel Simmerwirt Włochy hotel Oriental wyjazd na narty zagraniczne narty narciarz Austria hotel Sonnhof Włochy hotel Cevedale hotel Simmerlwirt pokój narty w Alpach Austria dolina Wildschonau jazda na nartach
O FIRMIE
Firma GIM powstała w 1995 roku. Początkowo jej działalność ukierunkowana była na organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej.
GALERIA [ nasze zdjęcia ]
NEWSLETTER
Informacje o nowych
ofertach turystycznych
Kochanowskiego 1, 87-100 Toruń | tel. 605 230 322 | email: biuro@gimtravel.pl | Współpracujemy z serwisem Nasze zamki Pojekt monoka.pl